پارس اکسپرس
خانه اکانت علاقه‌مندی‌ 0

نکات ست کردن تیشرت با پیراهن

نکات ست کردن تیشرت با پیراهن

ست تیشرت و پیراهن معمولا در بین آقایان بسیار پرطرفدار است. برای همین به نکات ست کردن تیشرت با پیراهن پرداخته ایم. ترکیب و پوشیدن تیشرت با پیراهن به یکی از پرطرفدارترین استایل ها تبدیل شده و امروزه بسیاری از آقایان، به خصوص نسل جوان این دو لباس را با هم می پوشند. اما برخی از آن ها نحوه درست ست کردن لباس ها را نمی دانند و هنگام خرید تیشرت مردانه و خرید پیراهن مردانه دچار اشتباه می شوند. در این مطلب سعی داریم نحوه درست ست کردن تیشرت با پیراهن را به شما عزیزان آموزش دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را زمان خرید پیراهن مردانه خارجی داشته باشید. با ما همراه شوید.


تیشرت و پیراهن مردانه

از جذاب ترین و مهم ترین پوشاک مردانه، می توان به پیراهن و تیشرت اشاره کرد که امروزه این دو لباس طرفداران بسیاری را در میان مردها دارند. یکی از دلایل محبوبیت بالای این لباس ها این است که شما می توانید آن دو را با هم پوشیده و استایل شیک و زیبایی برای خود بسازید.

تیشرت ها لباس های ساده ای هستند که در مدل های مختلفی تولید شده و شما می توانید آن را در روزهای گرم از سال بپوشید. در مواقعی که هوا کمی سرد تر است، آقایان می توانند بر روی این لباس ها یک پیراهن پوشیده و استایل خود را زیباتر کنند. اما بهتر است بدانید که میان پیراهن و تیشرت باید هماهنگی خاصی وجود داشته باشد. برای پوشیدن تیشرت و پیراهن باید یک سری از نکات را به درستی رعایت نمایید.

چگونگی پوشیدن و ست کردن پیراهن مردانه با تیشرت

قبل از اینکه بخواهید خرید پیراهن مردانه و تیشرت را انجام دهید، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید خرید درستی داشته باشید و لباس ها را به زیباترین شکل با همدیگر بپوشید. برخی از این نکات عبارتند از:

  • یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید و انتخاب تیشرت این است که لباس انتخاب شده باید کاملا سایز و فیت تنتان باشد. یعنی لباسی که برای زیر تیشرت انتخاب می کنید نباید بیش از اندازه گشاد یا تنگ باشد تا استایل شما را بهم بریزد. لباس های تنگ موجب می گردند تا قسمت سینه یا شکم شما بیش از حد در معرض دید باشند و حالت ناخوشایندی دارند. تیشرت های گشاد به تنهایی می توانند یک استایل لش به شما بدهند و زیبا باشند، اما در صورتیکه بر روی آن پیراهن به تن کنید، بسیار شلخته و نامرتب به چشم می آیید. انتخاب غلط سایز تیشرت برای زیر پیراهن، اندامتان را بد فرم و بد قواره خواهد کرد. از همین رو هنگام خرید تیشرت مردانه این نکته را به خاطر داشته باشید.
  • رنگ واحدی برای انتخاب تیشرت زیر پیراهن وجود ندارد و شما باید با توجه به آیتم های دیگر، رنگ تیشرت را تعیین کنید. اگر می خواهید یک پیراهن مردانه را خریداری نمایید، به رنگ بخش های دیگر همچون رنگ شلوار، تیشرت، کیف و کفش خود دقت کرده و پیراهن مناسب را سفارش دهید. این قضیه  در مورد انتخاب رنگ تیشرت نیز صدق می کند و شما باید این موارد را در نظر بگیرید.
  • نباید هم تیشرت و هم پیراهن هر دو طرح دار و شلوغ باشند، یعنی باید حداقل یکی از آیتم ها را ساده تر انتخاب کنید. استفاده از تیشرت و پیراهن شلوغ و طرح دار با همدیگر، استایل شما را شلخته نشان می دهند.
  • توصیه می شود از ست پیراهن و تیشرت، برای مهمانی های رسمی و قرارهای کاری استفاده نکنید. این ست برای مهمانی ها و دورهمی های خودمانی یا برای بیرون رفتن و قرار های دوستانه مناسب تر است.
  • تیشرت ها در طرح های ساده و راه راه در بازار موجود هستند. تیشرت های راه راه نیز خود در دو دسته خطوط افقی و خطوط عمودی قرار می گیرند. تیشرت هایی با خطوط عمودی برای افرادی با اندام لاغرتر و تیشرت های افقی برای افراد درشت هیکل تر مناسب خواهند بود.
  • شما می توانید هم از تیشرت های آستین کوتاه و هم از تیشرت های آستین بلند استفاده کنید. پوشیدن این نوع تیشرت ها زیر پیراهن هیچ محدودیتی ندارد و در زمان خرید تیشرت مردانه نیازی نیست در این مورد حساسیتی به خرج دهید.
  • استفاده از رنگ های روشن برای پیراهن یا تیشرت می توانند باعث ایجاد تنوع در استایل شما شوند. البته این به شرطی است که بتوانید هارمونی رنگ میان لباس ها را رعایت کنید. رنگ هایی همچون نارنجی، زرد، سبز کمرنگ، آبی و... برای تیشرت یا پیراهن بسیار جذاب هستند.

تیشرت های مشکی و سفید معمولا با انواع پیراهن ها به راحتی ست می شوند. یعنی شما می توانید آن ها را زیر انواع مختلفی از پیراهن ها مانند پیراهن چهار خانه، پیراهن های ساده، پیراهن جین و کتان و... بپوشید. در ادامه این موارد را بهتر و دقیق تر برایتان شرح می دهیم.

برای آگاهی بیشتر در مورد نکات خرید تیشرت و پیراهن مردانه مقالات خرید تیشرت مردانه و راهنمای خرید پیراهن مردانه را نیز مطالعه نمایید.


مناسب ترین پیراهن ها برای ست شدن با تیشرت

در بخش قبل در خصوص خرید تیشرت مردانه اطلاعاتی را به شما دادیم تا بتوانید خرید درستی داشته باشید. شما می توانید تیشرت مردانه خارجی را با انواع مختلفی از پیراهن ها ست نمایید. هنگام خرید پیراهن مردانه هم بهتر است مدل هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم را سفارش دهید تا بتوانید به راحتی آن را با تیشرت هایتان بپوشید.

پیراهن چهارخانه با تیشرت های ساده

پیراهن های چهارخانه یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مدل های پیراهن به حساب می آید و شما می توانید آن را با یک پیراهن سفید یا مشکی ساده بپوشید. توصیه می شود این لباس ها را با تیشرت های شلوغ و طرح دار به تن نکنید. علاوه بر رنگ های مشکی و سفید، شما می توانید تیشرت های متضاد با رنگ پیراهن چهار خانه را سفارش دهید. استفاده از یک شلوار جین مشکی به همراه پیراهن های چهارخانه می تواند تاثیر مثبتی بر روی استایل شما بگذارد.

پیراهن هاوایی

امروزه پیراهن های هاوایی در میان عموم مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است. محبوب ترین رنگ های پیراهن هاوایی رنگ های قهوه ای، نارنجی، سبز و آبی هستند و شما می توانید هنگام خرید پیراهن مردانه یکی از این رنگ ها را تهیه کنید. در صورتیکه زیر این لباس ها تیشرت می پوشید، باید با رنگ لباستان هماهنگی داشته باشد. در بیشتر موارد زیر لباس هاس هاوایی، تیشرت های ساده و تک رنگ را تن می کنند؛ چراکه نمای بسیار زیبا و شیکی دارند. به هیچ عنوان از لباس های طرح دار و شلوغ در زیر لباس های هاوای استفاده ننمایید. اما پوشیدن لباس های راه راه زیر این نوع لباس ها کاملا مجاز است.

پیراهن جین با تیشرت های طرح دار

بسیاری از افراد علاقه زیادی به پوشیدن تیشرت زیر پیراهن جین دارند و به دنبال خرید تیشرت مردانه برای ست کردن با این نوع پیراهن ها می گردند. تیشرت های چاپ دار و طرح دار از بهترین انتخاب ها برای ست کردن با پیراهن جین ساده به حساب می آیند. شما می توانید چند دکمه پایین لباس را ببندید یا یک سمت از پیراهنتان را زیر شلوارتان قرار دهید.

اما یکی از پرطرفدارترین ترکیب تیشرت با پیراهن، ترکیب پیراهن جین با تیشرت های چاپ دار است و با بستن چند دکمه پایین آن یا بالا زدن آستین ها می توانید استایل خود را به طرز قابل توجهی زیبا تر کنید. توصیه می شود در حدی دکمه ها را ببندید که طرح روی تیشرتتان پیدا باشد. استفاده از شلوارهای جین هم رنگ تیشرت یا پیراهنتان، شلوار اسلیم فیت رنگ مشکی و شلوارهای کتان در این ست مجاز است.

پیراهن های ساده با تیشرت های راه راه

همانطور که گفتیم تیشرت های راه راه در دو مدل راه راه افقی و راه راه عمودی در بازار موجود هستند و همچنین شرح دادیم چه افرادی می توانند هر کدام از آن ها را بپوشند. تیشرت های راه راه در لیست تیشرت های طرح دار به حساب می آیند و توصیه می شود آن ها را با پیراهن های ساده به تن کنید. این ترکیب از ست کردن لباس ها جدید نبوده و سال های طولانی است که آقایان پیراهن های ساده خود را تیشرت های راه راه می پوشند.

این ست هیچ وقت تکراری نشده و همیشه می توانید این دو مدل لباس را با هم استایل نمایید. شما باید رنگ شلوارتان را با خطوط داخل لباس یا پیراهنتان ست کنید تا هارمونی رنگ به درستی در استایلتان رعایت شود.

با پوشیدن شلوارهای کارگو یا جاگر می توانید یک استایل کژوال و راحت برای خود بسازید و اگر به مهمانی های رسمی تری می روید با استفاده از یک شلوار جین یا کتان می توانید تیپ خودتان را رسمی تر کنید. استفاده از تیشرت های یقه گرد، یقه هفت و... زیر پیراهن مجاز است.

جمع بندی

اگر شما هم مانند بسیاری از آقایان علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن و تیشرت را هم دارید، باید برخی از نکات را به درستی در نظر گرفته و آن ها را رعایت نمایید. زمان خرید تیشرت مردانه خارجی برای زیر پیراهن، اول آیتم های دیگر را مشخص کرده تا بتوانید مدل مناسب را سفارش دهید. این نکته در مورد خرید پیراهن مردانه نیز صدق خواهد کرد و باید هارمونی رنگ بین لباس را رعایت کنید. در بخش های قبلی تمامی موارد را به خوبی برای شما شرح دادیم تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. در پارس اکسپرس انواع تیشرت خارجی مردانه و پیراهن خارجی مردانه را به راحتی سفارش دهید.

امیدواریم که این مطالب برایتان مفید واقع شده و به شما در داشتن یک استایل جذاب کمک کند.

دیدگاهی ثبت نشده است.

لطفا دیدگاه خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما ثبت شد

پس از تایید کارشناسان سایت، قابل نمایش خواهد بود.

شما درحال نوشتن پاسخ برای هستید

اپلیکیشن پارس اکسپرس

با دنلود اپلیکیشن پارس اکسپرس، همواره به هزاران محصول خارجی دسترسی خواهید داشت و پیشنهادات جذاب دریافت خواهید کرد!

دانلود اپلیکیشن
Footer CTA