پارس اکسپرس
خانه اکانت علاقه‌مندی‌ 0

با اکسسوری مردانه ظاهری لوکس داشته باشید

با اکسسوری مردانه ظاهری لوکس داشته باشید

با اکسسوری مردانه ظاهری لوکس داشته باشید. استفاده از اکسسوری مردانه و آنچه مد باشد، همیشه کانون توجه بوده است. با این حال، باید گفت توجه به جزئیات کوچک و ظریف، معمولا توسط اکثر آقایان نادیده گرفته می شود. آقایان معمولا به لباس های اصلی مانند شلوار و پیراهن توجه ویژه ای می کنند. این در حالی است که اگر از اکسسوری مردانه مناسب لباس استفاده کنند، لباس آن ها بیشتر جلوه می کند. با این تفاسیر، اکسسوری ها ظرفیت این را دارند که لباس ها و استایل فرد را بسازند یا با بی دقتی و در عین هزینه زیاد، استایل و لباس فرد را نابود کنند. با توجه به اینکه مد اکسسوری مانند مد هر وسیله دیگری به صورت دوره ای است در این مقاله سعی شده به معرفی اکسسوری های لاکچری و توصیه هایی در این باب داشته باشیم تا برای مدت طولانی بتوانید از آن ها استفاده کنید.

اکسسوری های مردانه

آقایان برای انتخاب اکسسوری مردانه از نوع زیورآلات مانند جواهرات، باید اقلامی متناسب با تیپ و بدن خود انتخاب کنند. به عنوان مثال، ساعت های پهن و حلقه های بزرگ مناسب دست ها و مچ های بزرگ هستند، گردنبندهای بلند و کمی پهن نیز برای گردن های پهن بوده و از طرف دیگر جواهرات کوچک و ظریف تر برای آقایان با اندام های کوچک یا معمولی مناسب است.

قبل از اینکه به موارد مختلف جواهرات جهت خرید اکسسوری مردانه بپردازیم، بهتر است بدانید چه قطعاتی برای رنگ پوست خود انتخاب کنید. درمجموع باید گفت، برای رنگ های پوست خنک (با رگ های آبی یا بنفش) فلزات سبک مانند پلاتین، طلای سفید و نقره بهترین هستند. برای پوست گرم (با رگ های سبز) فلزات زردرنگ مانند رزگلد؛ برنجی و طلای زرد مناسب هستند. این در حالی است که رنگ پوست خنثی (با رگ های آبی، سبز و بنفش) هر دو رنگ یعنی فلزات زرد و سفید را با هم پذیرا است.

1- حلقه ها و انگشترها

حلقه ها و انگشترها، یکی از انواع اکسسوری مردانه بوده که بسیاری از افراد فکر می کنند، فقط باید از حلقه ازدواج استفاده کنند. این حلقه ها و انگشترها، می توانند به قطعاتی شیک برای بیان علائق شخصی فرد تبدیل شوند. هر فردی در هر حرفه ای می تواند از این نوع اکسسوری استفاده کند و استایل خود را کامل نماید. به یاد داشته باشید انگشترهای مردانه انواع مختلفی دارند، اما هر فردی باید با توجه به استایلی که دارد، نوع آن را انتخاب کند.

شاید برخی از افراد به انگشترها و جواهرات خیلی بزرگ علاقه مند باشند، اما به یاد داشته باشید، نگاه ها از لباس ها و بقیه تیپ شما منحرف می شود و این گونه فقط انگشترهای بزرگ به یادها می ماند؛اگر قصدتان همین است، ایرادی ندارد، استفاده کنید. انگشترهای ساده با نواری تزیینی از نگین های کوچک معمولا بهترین انتخاب هستند و برای تیپ های اسپرت و رسمی مردانه به طور مشترک قابل استفاده هستند. از طرف دیگر از امتحان کردن موارد عجیب و غریب هم نترسید، اگر خوشتان آمد، امتحان کنید ولی زیاده روی نکنید. به یاد داشته باشید انگشترها حتما به طلا و نقره محدود نمی شوند.

2- گردنبند

در گذشته مردانی که از گردنبند استفاده می کردند، از نظر بقیه افراد بسیار شیک و لاکچری بودند؛ اما در حال حاضر استفاده از این اکسسوری مردانه عمومی شده، پس باید بدانید چه نوعی از آن را استفاده کنید تا به نظر واقعا لاکچری برسد. هنگام خرید گردنبند، به این نکته توجه داشته باشید که آویز بزرگ شاید شیک به نظر برسد اما مانند انگشتر، توجهات به آن جلب می شود و کل تیپ شما نادیده گرفته می شود. بهتر است یک گردنبند با ظرافت معمولی استفاده کنید. این گونه، بقیه اکسسوری ها و همچنین لباس های شما نیز به چشم می آیند. برای استفاده روزانه با تیپ اسپرت نیز می توانید از گردن بندهای چرمی استفاده کنید.

3- دستبند

دستبند نیز یکی از انواع خرید اکسسوری مردانه می تواند باشد. این اکسسوری در دنیای مد اکسسوری، پر طرفدار شده است. دستبندهای فلزی مانند طلا تا دستبندهای چرمی، همگی دارای محبوبیت هستند. دستبندهای فلزی قابل استفاده برای همه نوع پوشش رسمی و اسپرت است به شرط اینکه بیش از حد پهن نباشد.از طرف دیگر دستبندهای چرمی ظریف نیز برای هر نوع تیپ رسمی و روزمره کاربرد دارد. اگر از دست بندهای چرمی پهن و کار شده استفاده می کنید، تنها مناسب تیپ های اسپرت است.

4- گیره کراوات

در دنیای مد امروز، گیره های کراوات با هدف اصلی خود یعنی چسباندن کراوات به پیراهن ارائه نمی شوند، بلکه بیشتر در جهت مد و زیبایی اکسسوری مردانه کاربرد دارند. گیره کراوات را در محیط های رسمی استفاده کنید، رنگ های طلایی و نقره ای آن را انتخاب کنید. این گیره ها با سبک های مختلف در بازار موجود هستند. در استفاده روزمره کراوات در محیط های معمولی بهتر است از گیره کراوات استفاده نکنید.

5- دکمه سرآستین

یکی از انواع اکسسوری رسمی مردانه، دکمه سرآستین است. این اکسسوری مردانه خارجی را معمولا با پیراهن هایی که سرآستین فرانسوی دارند، استفاده می کنند. انتخاب طرح به فرد استفاده کننده بستگی دارد، ولی بهتر است از استفاده طرح ها با نگین های قیمتی خیلی بزرگ خودداری کنید. رنگ آن ها را می توانید با فلزات دیگری که می پوشید، هماهنگ کنید.


men-accessories


6- ساعت

ساعت یکی از انواع اکسسوری مردانه بوده که عمومی محسوب می شود و می توان گفت تقریبا همه مردها، یک ساعت برای استفاده دارند. بند ساعت اگر چرمی باشد، بهتر است رنگ آن را با رنگ کمربند خود هماهنگ کنید. بندهای فلزی که معمولا طلایی و نقره ای هستند نیز باید با دیگر زیورآلات فلزی هماهنگ شوند. اگر ساعت شما دارای دو رنگ نقره ای و طلایی باشد، بهتر است رنگ دیگر فلزات استفاده شده به عنوان اکسسوری را رنگ غالب فلز ساعت، در نظر بگیرید.

عینک 

خرید اکسسوری مردانه ای مانند عینک، اگر به خوبی انتخاب شود، واقعا می تواند لباس شما را بالا ببرد. اگر نیازی به عینک طبی ندارید، از عینک آفتابی استفاده کنید. از عینک های تقلبی استفاده نکنید، علاوه بر اینکه تیپ شما را به هم می زنند، به چشم شما نیز آسیب می رسانند. هنگام استفاده از عینک، فرم صورت خود را در نظر داشته باشید و فریم هایی را انتخاب کنید که با چهره شما متناسب باشند. چهره های گرد با عینک های مستطیل شکل، بهتر به نظر می رسند؛ در حالی که چهره های مثلثی با خط فک قوی و همچنین چهره های مستطیلی بهتر است از عینک های گرد استفاده کنند.

کمربند، اکسسوری مردانه مهم

کمربندها که یکی از مهم ترین انواع اکسسوری مردانه محسوب می شوند، عموما ساده هستند؛ اما به مرتب بودن و شیک شدن لباس شما کمک می کنند. بهتر است در موقعیت های رسمی، رنگ کمربند و کفش خود را ست کنید. در محیط های معمولی و روزمره می توانید از سایه های غیر هماهنگ نیز استفاده کنید. کمربندهای چرم طبیعی می توانند انتخاب مناسبی باشند.

کراوات

کراوات یکی دیگر از انواع اکسسوری مردانه خارجی بوده که یکی از اکسسوری های مد برای مردان محسوب می شود. دلایل زیادی برای پوشیدن کراوات وجود دارد. طبق آخرین تحقیقات مد، استفاده از کراوات، فرد را با اعتماد به نفس نشان می دهد. به این معنا اگر با اطمینان کراوات می زنید، اطرافیان به شما به عنوان فردی با توانایی ها و ویژگی های خوب می بینند. به همین جهت می توانید کراوات را در خرید اکسسوری مردانه خود بگنجانید.

در حال حاضر پوشیدن کراوات در محیط های عمومی نیز در حال رواج است. برای محیط های رسمی، از کراوات های ابریشمی استفاده کنید و برای محیط های معمولی نیز از بافت های غیر براق بهتر است استفاده کنید. رنگ کراوات باید به رنگ پوستتان بیاید و در عین حال با رنگ پیراهن یا کت شما سِت شود. ست شدن به معنای یک رنگ بودن، نیست. به طور مثال رنگ های صورتی و آبی با یکدیگر سِت هستند.

کیف پول

کیف پول از انواع اکسسوری مردانه بوده که هدف اصلی آن نگهداری پول و کارت بانکی است. با توجه به لباسی که می پوشید، می توانید نوع کیف پول خود را نیز انتخاب کنید. به طور مثال از کیف پول های بلند با نام کیف پول کتی یا کیف پول پالتویی برای زمانی که پالتو و کت می پوشید استفاده کنید. از کیف پول های دو لَتی کوچک که سنتی تر هستند، می توانید هنگام پوشش اسپرت استفاده کنید؛ البته از هر دو نوع کیف می توانید با هر پوششی استفاده کنید، به شرط آنکه دارای جنس خوب و رنگ متناسب باشد.

نکات پایانی

برای شناخت بیشتر مقاله انواع اکسسوری مردانه را نیز مطالعه کنید. اکسسوری مردانه محدود نیست و شامل بسیاری از موارد دیگر مانند شال، کلاه، دستکش چرم و دستمال گردن نیز می شود. هنگام خرید اکسسوری مردانه باید به استایل خود توجه ویژه داشته باشید. در عین حال که از اکسسوری های مختلف استفاده می کنید، باید حواستان باشد بیش از حد از این لوازم جانبی استفاده نکنید که نتیجه معکوس می دهد. استفاده از جواهرات بیش از حد موجب حواس پرتی می شود و لباس شما را از تعادل خارج می کند. به طور مثال استفاده از دو گردنبند یا انگشترهای زیاد، شخصیت شما را زیر سؤال می برد. مناسب با لباستان از زیورآلات و دیگر اکسسوری های استفاده کنید؛ مثلا هنگام پوشیدن کت و شلوار رسمی از گوشواره استفاده نکنید. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما تماس داشته باشید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

دیدگاهی ثبت نشده است.

لطفا دیدگاه خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما ثبت شد

پس از تایید کارشناسان سایت، قابل نمایش خواهد بود.

شما درحال نوشتن پاسخ برای هستید

اپلیکیشن پارس اکسپرس

با دنلود اپلیکیشن پارس اکسپرس، همواره به هزاران محصول خارجی دسترسی خواهید داشت و پیشنهادات جذاب دریافت خواهید کرد!

دانلود اپلیکیشن
Footer CTA