پارس اکسپرس
خانه اکانت علاقه‌مندی‌ 0

طرز صحیح دست گرفتن انواع کیف زنانه

طرز صحیح دست گرفتن انواع کیف زنانه

با ما همراه باشید با طرز صحیح دست گرفتن انواع کیف زنانه. یکی از لذت بخش ترین خریدها برای خانم ها، خرید کیف است که خانم ها زمان بسیار زیادی را صرف آن می کنند. اما متاسفانه بسیاری از خانم ها با وجود خرید یک کیف شیک و جذاب، شیوه صحیح در دست گرفتن آن را بلد نیستند و به همین دلیل زیبایی کیف به چشم نمی آید. یکی از مهم ترین مواردی که بعد از خرید کیف زنانه باید رعایت نمایید، نحوه درست استفاده از آن است. شما بهتر است بلد باشید که هر مدل از کیف ها را به روش درستی در دست بگیرید. در این مطلب تصمیم داریم روش صحیح دست گرفتن انواع کیف زنانه را به شما آموزش دهیم. همراه ما باشید!

شخصیت شناسی با طرز صحیح انداختن کیف های زنانه

شاید برایتان کمی عجیب باشد اگر بگوییم نحوه در دست گرفتن کیف ها تا حدودی شخصیت زن ها را نشان می دهد. به عبارت دیگر، مدل کیف انتخاب شده تا حدودی می تواند خلاقیت، سلیقه و شخصیت بانوان و خانم های جوان را روشن کند. از همین رو باید هنگام خرید و استفاده از کیف ها دقت و سلیقه زیادی را به خرج دهید. در ادامه مدل های مختلف در دست گرفتن انواع کیف ها را برای شما نام برده و آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

روش های مختلف در دست گرفتن کیف ها

زمانیکه می خواهید کیف را حمل کرده و به بیرون بروید باید به 2 معیار توجه داشته باشید. یکی نوع کیف و دیگری استایل شما و لباسی است که پوشیده اید. این دو معیار بر روی نحوه در دست گرفتن کیف تاثیر بسیار زیادی می گذارد. درست انداختن کیف باعث می شود تا استایل شما کاملا بی عیب و نقص به چشم بیاید. پس با دقت تمامی این موارد را خوانده و نکات آن را رعایت کنید. بهتر است بدانید که نمی توانید تمام کیف ها را به یک شکل در دست بگیرید و با توجه به اینکه در چه جمع و محیطی می روید، لازم است کیف مخصوصی داشته باشید و آن را به شکل صحیح دستتان بگیرید.

آویزان کردن کیف بر روی شانه

اگر می خواهید به یک مهمانی بروید یا برای محل کارتان قصدخرید کیف زنانه را دارید، توصیه می شود از کیف هایی با بندهای بلند استفاده کنید و به نحوه استفاده و در دست گرفتن آن توجه داشته باشید. طرز صحیح استفاده و در دست گرفتن کیف های بند بلند به این شکل است که باید آن را بر روی شانه خود قرار داده و به حالت آویزان کیف را نگه دارید. اگر معمولا تیپ های اسپرت می زنید یا استایل شما ساده است، آویزان کردن کیف باعث می شود تا شما شاداب و سرحال به چشم بیایید.

در این حالت انرژی مثبتی به شما وارد شده و پر انرژی تر به نظر می رسید، در نتیجه اعتماد به نفستان بالاتر رفته و به راحتی می توانید انرژی مثبت خود را به دیگران نیز انتقال دهید. به هیچ عنوان این کیف ها را به صورت ضربدری یا مورب بر روی شانه تان نیندازید؛ چراکه این کیف ها به اندازه ای بلند نیستند که بتوانید آن ها به صورت مورب آویزان کنید.

قرار دادن کیف نزدیک بدن و روی شانه

نوع دیگری از کیف ها وجود دارند که شما می توانید آن ها را بر روی شانتان بیندازید. امروزه استفاده از کیف های دسته بلند و بزرگ رواج بسیاری پیدا کرده اند. با توجه به محبوبیت بالای این نوع کیف ها، احتمالا شما هم به کیف های دسته بلند علاقه زیادی دارید، اما باید نحوه استفاده درست از آن را بلد باشید. این مدل از کیف ها را باید بر روی شانه خود آویزان کرده و آن را نزدیک به بدنتان بگیرید. امنیت این کیف ها بسیار بالا بوده و در مکان های شلوغ می توانید به راحتی از آن ها نگهداری کنید. استفاده از این کیف باعث می شود تا شما قابل اعتماد و هوشمند تر به چشم بیایید. شما می توانید برای بیرون رفتن یا مهمانی های دوستانه از این روش دست گرفتن کیف استفاده نمایید.

قرار دادن کیف بر روی ساق دست

برخی از کیف ها دسته کوتاه تری دارند و شما نمی توانید آن ها را بر روی شانه خود آویزان کنید، بلکه باید آن ها را بر روی ساق دستتان بگذارید. این مدل از کیف ها در بیشتر کمدهای زنانه به چشم می خورد. حمل و نقل این کیف ها بسیار آسان بوده و فشاری بر روی شانه شما نمی آورد.

برای استفاده از کیف های این مدلی، باید آن ها را مابین مچ دست و آرنجتان بگذارید. این کار باعث می شود تا قیافه با کلاس، متین و موقری داشته باشید. با توجه به این توصیفات، خانم ها علاقه زیادی به خرید کیف زنانه این مدلی دارند. همچنین کیف های دسته کوتاه می توانند استایل شما را بسیار شیک تر و زیباتر کنند. از همین رو برای رفتن به قرارهای کاری، مراسم های نسبتا رسمی، بیرون رفتن و... می توانید این کیف ها را استفاده نمایید.

در دست گرفتن کیف ها با استفاده از هر دو دست

یکی دیگر از پرطرفدارترین نوع کیف در میان خانم ها، کیف های کتابی است. نحوه استفاده از این کیف ها با مدل های قبلی کمی متفاوت بوده و شما باید کیف های کتابی را با هر دو دستتان نگه دارید. معمولا این مدل از کیف ها برای افراد خجالتی گزینه بهتری به حساب می آیند. اگر می خواهید همیشه قوی و محکم به چشم بیایید، از استفاده این نوع کیف ها صرف نظر کنید.

حمل کیف در یک دست یا گرفتن آن در کف دست

برخی از کیف ها بند ندارند یا بند آن ها بسیار کوتاه خواهد بود و به عنوان کیف های مجلسی به حساب می آیند. اگرچه به نظر می رسد کیف های مجلسی مانند کیف های کتابی هستند، اما این قضیه کاملا برعکس است؛ چراکه که این مدل از کیف ها باعث می شوند تا شما فردی سازمان یافته و مقتدر به چشم بیایید. کیف های مجلسی تاثیر بسیار مثبتی بر روی استایل شما می گذارند و مانند یک اکسسوری زیبا و قابل توجه عمل می کنند. به همین دلیل اگر می خواهید با اقتدار و جذابیت بیشتری وارد مهمانی شوید، بهتر است کیف های مجلسی را در دست بگیرید.

استفاده کیف به صورت مورب در جلو و پشت

برخی از افراد علاقه ای به استایل و کیف های رسمی ندارند و در بیشتر مواقع کیف های اسپرت و غیر رسمی را استفاده می کنند. در این شرایط خرید کیف زنانه با دسته های بلند و ساده توصیه می شود و این کیف ها برای بسیاری از موقعیت ها مانند محیط دانشگاه، محیط کاری، مکان های رسمی و... مناسب هستند.

آویزان کردن این مدل از کیف ها به شما آزادی عمل بیشتری می دهند. به همین دلیل اگر در طول روز باید کارهای زیادی را انجام دهید، می توانید این مدل از کیف ها را استفاده کنید. نحوه درست استفاده از کیف های ساده با دسته های بلند، به صورت مورب بر روی شانه ها است.

جمع بندی

خرید کیف زنانه یکی از مهم ترین خرید بانوان به حساب می آید و بیشتر خانم ها همواره چندین نوع کیف را در کمد خود دارند. کیف ها در انواع مدل ها و طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند و به عنوان یک اکسسوری جذاب به شمار می روند. اگر کیف ها را به شیوه درستی استفاده کنید، تاثیر بسیار مثبتی بر روی استایل شما می گذارند. پس بعد از خرید کیف زنانه در ابتدا نحوه استفاده از آن را یاد گرفته و بدانید برای چه محیطی مناسب تراند، سپس آن ها را استفاده نمایید.

دیدگاهی ثبت نشده است.

لطفا دیدگاه خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما ثبت شد

پس از تایید کارشناسان سایت، قابل نمایش خواهد بود.

شما درحال نوشتن پاسخ برای هستید

اپلیکیشن پارس اکسپرس

با دنلود اپلیکیشن پارس اکسپرس، همواره به هزاران محصول خارجی دسترسی خواهید داشت و پیشنهادات جذاب دریافت خواهید کرد!

دانلود اپلیکیشن
Footer CTA